Eventy firmowe

Zespół RjakRobot to grupa pasjonatów i entuzjastów robotyki i programowania.

Wykorzystując nasze doświadczenie animacyjne za każdym razem przygotowujemy ofertę indywidualnie, dostosowaną do Państwa potrzeb. Dzięki znajomości branży i zaangażowaniu naszych animatorów i instruktorów jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających uczestników eventu Państwa firmy.

W naszej ofercie znajdują się kreatywne warsztaty i zabawy robotyczne dla dzieci i młodzieży już od 2 roku życia. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie m. in.: Lego Duplo, Lego WeDo 2.0, Lego Technic, Lego Boost i Lofi. Podczas eventu najważniejsza jest doskonała zabawa, dlatego w zależności od Państwa oczekiwań możemy ubogacić spotkanie m. in. o kreatywne zajęcia plastyczne, bańki mydlane, balony z helem, dbając o świetne nastroje i niezapomnianą zabawę dla wszystkich gości.

Organizujemy eventy firmowe zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze. Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego (m.in. Kraków, Rzeszów, Tarnów, Mielec, Bochnia, Brzesko, Jasło, Dębica, Kielce, Nowy Sącz, Busko Zdrój, Sandomierz, Tarnobrzeg).