RjakRobot jest firmą uczącą robotyki małych adeptów programowania


Działalność

2019

Początek szkoleń komercyjnych
 

Zakres naszej działalności

Zajęcia robotyczne, które prowadzimy w Tarnowie oraz w mniejszych czy większych miastach i wsiach województwa małopolskiego, świętokrzyskiego czy podkarpackiego charakteryzują się nowatorską formułą robotyczną. Nasze Warsztaty idealnie rozwijają kompetencje kluczowe m innymi Kompetencje matematyczne, informatyczne, naukowo -techniczne, umiejętność uczenia się jak i kompetencje społeczne dzięki pracy w zespołach. Na każdych warsztatach robotycznych bez wyjątku najważniejsze jest zainteresowanie dzieci tematyką robotyki i programowania, a następnie pielęgnowanie i rozwijanie umiejętności technicznych, matematycznych, manualnych, społecznych, a nawet artystycznych (STEAM).

Podczas zajęć wykorzystujemy edukacyjne klocki Lego, Lofi oraz Arduino i elektronikę. Pracujemy nie tylko na zestawach edukacyjnych, ale również kolekcjonerskich, najciekawszych, najnowocześniejszych dostępnych na rynku modelach Lego.

Mocny zespół

Firmę RjakRobot tworzy stały zespół 8 trenerów prowadzących zajęcia. Część z nich jest czynnymi nauczycielami i programistami. Dzięki silnej załodze jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia w kilku miejscach równocześnie oraz prowadzić szkolenia dla dużych grup uczniów.

Nasze zajęcia w większości prowadzone są przez dwójkę trenerów, dzięki czemu zajęcia przebiegają sprawnie i uczniowie mogą liczyć na ciągła pomoc w czasie prowadzonych zajęć


 

8

Zespół

Sprawdź jakie roboty wykonujemy na naszych zajęciach