Zapraszamy młodych konstruktorów i entuzjastów klocków LEGO i programowania do udziału w naszych zajęciach wakacyjnych.

Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat. (dzieci starsze lub młodsze zapisujemy po wcześniejszej rozmowie z rodzicami).

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek od nauki i przeżycie niezapomnianych przygód. Bardzo popularne są półkolonie i pojedyncze zajęcia dla dzieci, podczas których dzieci doskonale się bawią, a jednocześnie kreatywnie spędzają czas.  Wakacje to wspaniała okazja na rozwinięcie własnych pasji i talentów, spędzenie czasu z rówieśnikami i naładowanie akumulatorów przed nowym rokiem szkolnym. To wszystko czeka na Was na naszych zajęciach robotycznych z Lego.

W programie jaki dla Was przygotowaliśmy znajdziecie budowanie i programowanie różnorodnych robotów, zajęcia konstruktorskie, gry i zabawy, łamigłówki, kreatywne zajęcia plastyczne i wiele innych atrakcji.

TYDZIEŃ Z ROBOTYKĄ LEGO

W naszej niezwykłej przygodzie w klockami Lego towarzyszyć nam będą klocki Lego WeDo 2.0, Lego Spike Prime, Lego Duplo oraz Lego Technic.

Zapewniamy pracę w dwuosobowych zespołach.

Zajęcia tygodniowe:

w programie:

  • budowanie i programowanie z LEGO np. wyścigówka, która bierze udział w wyścigach
  • zabawa największymi zestawami LEGO np. ogromny dźwig, rakieta kosmiczna czy najdroższymi samochodami świata
  • zajęcia konstruktorskie
  • posiłek 
  • termin spotkań w ramach tygodnia z robotyką RjakRobot:
    • 24.07 – 28.07.2023 r.
  • godziny regularnych zajęć 09.00 – 13.00 (możliwość opieki od godziny 8.00 do 9.00 oraz od godziny 13.00 do 16.00 – koszt 10 zł/h)
  • koszt 500 zł (przy zapisie dwóch dzieci i więcej – nie muszą być rodzeństwem) lub 550 zł.

Zapis na tygodniowe zajęcia oznacza akceptacje regulaminu, który znajduje się na naszej stronie w zakładce kontakt.

Zapisy i informację o zajęciach pod numerem telefonu 730688086.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata na konto.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqC4GptPCq3OQtLRSQthwfe9_EPuBYktkFGJdttDJVTI0ppg/viewform?usp=share_link

W przypadku rezygnacji 2 tygodnie przed rozpoczęciem tygodnia z robotyką zwracamy pełną kwotę. W przypadku rezygnacji 7 dni przed zajęciami zwracamy 80% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji 4 dni przed zajęciami lub krócej zwracamy 50 % wpłaconej kwoty. W razie choroby lub innej niedyspozycji w zajęciach może uczestniczyć inne dziecko. 

Jeżeli nie zbierze się wystarczająca liczba osób, uczestnicy zrezygnują z udziału w zajęciach bądź zostaną wprowadzone obostrzenia uniemożliwiające realizację zajęć zostaną one odwołane, a pieniądze zwrócone na konto.  

Wakacje to nie tylko czas dla półkolonii, dlatego przygotowaliśmy dla Was również atrakcje, z których można skorzystać w soboty.

ROBOTYCZNA SOBOTA Z DUPLO

Zajęcia z klockami Lego Duplo dedykowane dla dzieci od 3 roku życia. Niezwykła przygoda dla najmłodszych z edukacyjnym pociągiem, zwierzakami Lego czy placem budowy to świetna zabawa i doskonały trening dla małych rączek.

10.00-12.00

koszt 50 zł

ROBOTYCZNA SOBOTA Z WeDo

Niezwykła przygoda z programowalnymi klockami Lego WeDo, dioramami  i największymi modelami Lego Technic. Dzieci budują konstrukcje z klocków, a następnie wprawiają je w ruch. Dzięki temu bolid bierze udział w wyścigach, robocik rysujący maluje piękne wzory, a helikopter fruwa po sali.

10.00- 13.00

koszt 70 zł

UWAGA: w przypadku chęci otrzymania faktury imiennej prosimy o informację przed dokonaniem wpłaty, w przeciwnym wypadku dowodem wpłaty będzie paragon zaksięgowany w dniu wpłaty.

W tytule przelewu prosimy o podanie danych wg schematu, które umożliwią jednoznaczną identyfikację:
wakacje robotyka 2023, imię i nazwisko uczestnika
np. wakacje robotyka 2023, Jan Kowalski